דרושים פסיכולוגים

חיפשת משרות דרושים של פסיכולוגים מתמחים או מומחים?
המדריך הבא יעשה לך סדר בנושא עבודה בפסיכולוגיה.

דרושים פסיכולוגים איור

מהטיפול לתוך הלב - דרושים פסיכולוגים חינוכיים

מטרתנו במדריך הישראלי לטיפול פסיכולוגי היא לחבר בין אנשים הזקוקים לסיוע, ובין אנשי מקצועי מומחים כמוכם, פסיכולוגים חינוכיים ופסיכולוגים התפתחותיים לכל הגילאים – בדגש על ילדים בגיל הרך, ילדים בגילאי בית הספר, מתבגרים ונוער.

דרושים פסיכולוגים קליניים לתפקיד מקצועי בלעדי

מומחים בתחום הפסיכולוגיה הקלינית ובעלי ניסיון עשיר ומגוון? אנו מחפשים אתכם להגדיל את היצע אנשי המקצוע אצלנו, במדריך הישראלי לטיפול פסיכולוגי, כדי לקשר ביניכם ובין המטופלים המבקשים עזרה.

מחפשים אתכם: דרושים פסיכולוגים תעסוקתיים

המדריך הישראלי לטיפול פסיכולוגי מתרחב ובזכות זאת דרושים פסיכולוגיים תעסוקתיים ופסיכולוגים ארגוניים, בעלי רגישות, אמפתיה וניסיון מקצועי. יחד אתכם נוכל להפוך את החברה הישראלית למקום טוב יותר, מכיל, מבין ומקבל.

דרושים פסיכולוגים תמונה

לצמוח מתוך הכאב: דרושים פסיכולוגים שיקומיים

אם יש לכם את הרצון והשליחות לסייע למטופלים אשר חוו טראומה או התמודדו עם קושי גדול בחייהם וכעת נדרשים לאסוף את השברים – מקומכם ברשימה האקסלוסיבית של המדריך הישראלי לטיפול פסיכולוגי. כאן נוכל לשדך ביניכם ובין אנשים הזקוקים יותר מכל לידע המקצועי שלכם בפסיכולוגיה שיקומית.

דרושים פסיכולוגים מתמחים למגוון טיפולים

פסיכולוגים מתמחים? מחפשים את קהל המטופלים שיגיע אליכם ויזכה מכל הטוב שיש לכם לתת? נשמח לבדוק את התאמתם להופיע במדריך הישראלי לטיפול פסיכולוגי, מה שיכול להוות קפיצת מדרגה בקריירה שלכם ולספק לכם ניסיון מקצועי בקלות וללא מאמץ.